Welcome, visitor! [ Login

 

Solaryuma Girerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Listed: 13 Şubat 2017 00:36
  • Expires: This ad has expired

Description

İstanbul da Solaryuma girerken nelere dikkat edilmeli bir bayan için çok önemli bir nokta, Ten tipine uygun makine ve kullanım süresi belirlenmelidir. Herkesin aynı makineye aynı seans süresiyle girdiği dönemler çoktan tarih oldu.

Son teknoloji ürünü solaryum cihazlarını tercih edin. Çünkü antikalar bronzlaşmak için değil seyredilmek içindir. Tavsiye edilmez.

· Solaryum cihazlarında kullanılan ampullerin 600 saatte bir değiştirilmesi gereklidir. Ampulu bitmiş makine son kullanma tarihi geçmiş ilaca benzer. O yüzden kendinizi işinin ehli, profesyonel, bilgisayar kontrollü işletmelere teslim edin. Mesala diyelimki güzellik merkezinde çalışan bir masöz bayan  Aksi takdirde “10 seans girdim, neden hala beyaz peynir gibiyim ?” şeklinde bir soru beliriverir aklınızda. Aldığınız renkte kaynayan yumurtanın suyuna soğan kabuğu atıldığında yumurtanın aldığı renge benzer. Boşa giden zaman ve parada cabası.

· Bu yüden burada yazdığımız makalede İdeal ten rengi için, beyaz tenlilerin kar bronzluğu, koyu tenlilerin ise deniz bronzluğu tarzında renk veren makineleri tercih etmeleri gereklidir. Tabi bunun için kar ve deniz bronzluğu mantığının ne olduğunu bilen işletmeler önemlidir. Aksi takdirde çayır çimen geze geze yanığı ya da çöl yanığı olabilirsiniz.

Listing ID: 76558a0d404d3b12

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.