Welcome, visitor! [ Login

 

Şişli Masöz

  • Listed: 15 Mart 2024 03:07
  • Expires: This ad has expired

Description

Atlantis Masaj İlanları kaliteli masaj denilince akla gelen şişli masöz tarafından sıvazlama sistemi ile yapılan uygulama dır. Fakat bioenerji’ de temel bir amaç vardır o da insan vücudundaki fazla olan enerjinin dışarı atılması vücuttaki enerjinin bu sayede dengelenmesidir. Şişli Masöz Bayan Olarak Bioenerji’yi kısaca kozmik enerji ya da hayat enerjisi hatta yaşam enerjisi olarak tanımlayabiliriz.

Profesyonel masaj sayesinde insan hayatını rahat bir şekilde sürdürebilmektedir insan vücuduna etkisi sanıldığından daha da fazladır örneğin bağışıklık sisteminin dahi güçlenmesinde oldukça etkilidir. İnsanlardaki yaşam enerjisi Allah’ ın insanlara bahşettiği bir lütuftur diyebiliriz.  Bioenerji  uzmanları uzaktan bireysel veya grup şeklinde kişilerin üzerilerinde etki sağlayabilmektedir ve bioenerji konusunda çalışmalar yapan kişilere bioenerji uzmanı denilmektedir.

Kaliteli Masajın ne demek olduğunu daha önceki yazılarımızda size anlatmaya çalışmıştır bir de masajın etkileri konusunda bir derleme yapalım istedik. İstanbul avrupa  yakası şişli bölgesinde ikamet ediyorsanız ve masaj ihtiyacı duyuyorsanız? şişli masöz olara, Şunu net bir şekilde belirtmek gerekirse masajın insan hayatı üzerinde üç çeşit etkisi vardır bunlar ise mekanik etkiler,fizyolojik etkiler ve sinir sistemine etkisi şeklindedir. Bunların tam olarak anlaşılabilmesi için biraz daha detayına inelim.

Her zaman önemli nokta deridir yani derinin ter bezlerinin üretiminin artırılmasını ya da başka bir açıdan bakılında yabancı maddelerin vücudumuzdan atılımını gerçekleştirmesidir.  Mekanik etki ile masaj derimizin yumuşak kalmasını bununla birlikte aynı zamanda korunmasının sağlanmasını ve de herhangi bir enfeksiyon durumlarına karşı güçlenmesini sağlar.

Bir de masaj aynı zamanda derimizdeki elastikiyeti korur ve daha fazla artmasına yardımcı olur. Kan dolaşımını düzene koyar böylelikle hücrelerimizin de yenilenmesine be beslenmesini sağlar. Masaj vücudumuzun dışına olduğu kadar içine de fayda sağlar örneğin iç organlara büyük etkisi vardır.

No Tags

241 total views, 1 today

  

Listing ID: 96965f3903029456

Report problem

Processing your request, Please wait....