Welcome, visitor! [ Login

 

Sancaktepe Masöz Bayan Terapist

  • Listed: 3 Ekim 2018 02:43
  • Expires: This ad has expired

Description

Masajın ne demek olduğunu daha önceki yazılarımızda size anlatmaya çalışmıştır bir de masajın etkileri konusunda bir derleme yapalım istedik. İstanbul anadolu yakası bölgesinde ikamet ediyorsanız ve masaj ihtiyacı duyuyorsanız? sancaktepe masöz olara, Şunu net bir şekilde belirtmek gerekirse masajın insan hayatı üzerinde üç çeşit etkisi vardır bunlar ise mekanik etkiler,fizyolojik etkiler ve sinir sistemine etkisi şeklindedir. Bunların tam olarak anlaşılabilmesi için biraz daha detayına inelim.

MEKANİK ETKİLERİ: Burada önemli nokta deridir yani derinin ter bezlerinin üretiminin artırılmasını ya da başka bir açıdan bakılında yabancı maddelerin vücudumuzdan atılımını gerçekleştirmesidir.  Mekanik etki ile masaj derimizin yumuşak kalmasını bununla birlikte aynı zamanda korunmasının sağlanmasını ve de herhangi bir enfeksiyon durumlarına karşı güçlenmesini sağlar.

Bir de masaj aynı zamanda derimizdeki elastikiyeti korur ve daha fazla artmasına yardımcı olur. Kan dolaşımını düzene koyar böylelikle hücrelerimizin de yenilenmesine be beslenmesini sağlar. Masaj vücudumuzun dışına olduğu kadar içine de fayda sağlar örneğin iç organlara büyük etkisi vardır.

Listing ID: 975bb40182774ef

Report problem

Processing your request, Please wait....