Welcome, visitor! [ Login

 

Fulya Masöz Bayan İlanı

  • Listed: 1 Şubat 2017 22:33
  • Expires: This ad has expired

Description

İstanbulda bir zamanlar şişli ilçesine bağlı fulya semtinde birbirinden profesyonel masöz bayanlar hzimet verirdi ve gerçek anlamada masajın tadını çıkarır rahatlamış bir şekilde senası sonladırır lardı hatta hiç unutmam orda bir masöz arzu vardı daha önceleri spa merkezide uzun yıllar çalışmış yani tam anlamıyla 4 4 lük bir masaj ile nasıl bir rahatlama aldığınızı anlatamam ama şimdi ise şişli masaj evleri bitti gibi bu yüzden bende, Bu bölgede bulunan spa merkezlerine yada masaj yerlerine gidiyorum.

Fulya Masöz Bayan

Peki Bu makaelden sonra biraz da masaj teknikleri ile ilgili bilgi paylaşımda bulunmak isterim.
Benim denediğim ve hizmetini aldığım aromaterapi masajı ile ilgili bilgi vereyim size;

 

Aroma Terapi Masajı

Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlarla hazırlanan masaj yağlarını kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir. Masajın temposu düşük, hareketlerin şiddeti ise hafiftir ve daha çok rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici özelliğe sahip bir masaj türüdür. Aslında aromaterapi yöntemi sadece masajla sınırlı değildir, genel anlamda bitkisel öz ve yağların kimyasal yapısı ve enerjilerinden faydalanarak solunum (buğu), kompres ve banyo uygulamaları ile de yapılabilir. Bitkisel öz ve yağlar, bitkilerden damıtma ve buhar yöntemi ile elde edilmiş yağlardır.

Aromatik yağlar günlük yaşamda kullanılan kozmetik yağlara oranla vücut tarafından çok daha kolay emilir ve yan etkisi yok denecek kadar azdır. Önemli olan doğru yağı doğru şekilde kullanabilmektir. Temel yağlar kesinlikle direkt olarak vücuda temas ettirilmemelidir, mutlaka taşıyıcı yağ ile belli oranlarda karıştırılarak uygulanmalıdır. Uygulama öncesi cildin küçük bir bölgesinde deneme yaparak cilt yapısının uygulanacak yağa vereceği allerjik tepki mutlaka ölçülmelidir. Günümüzde aromaterapik masaj yalnızca tedaviye yönelik değil klasik masajdan öte ileri düzey bir yöntemdir.

 

 

  

609 total views, 1 today

  

Listing ID: 6095892361dc2b27

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.