Welcome, visitor! [ Login

 

Eve Gelen Masöz İlanları

  • Listed: 1 Mayıs 2024 03:40
  • Expires: 17 days, 17 hours

Description

Eve Gelen Masöz İlanları İstanbulda En Güvenilir Masaj İlan Sitesi

Eve Gelen Masöz İlanları istanbul da masöz kategorisinde bir çok masöz bulunmak da. İstanbul ‘da yoğun stresli geçen iş gününün sonunda,insanların zihnen ve fiziken rahatlama ihtiyacı arttı. Gün geçtikçe yoğunlaşan ve hızlanan çalışma hayatına paralel olarak hizmet sektörü de önemli ölçüde büyüdü.

İstanbul ilçelernde büyükşehir istanbul un yoğun iş günü esasında insanlar üzerindeki stres ve yorgunluğu giderebilmek için 2010 yılının temmuz ayında, Altıparmaktaki salonumuzda hizmetimize başladık. Kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermememiz, müşterilerimizin olumlu tepkilerini almamızı sağladı.Sene içerisinde birçok başarıya imza attık. Müşterilerimizden aldığımız bu olumlu tepkiler,bizim daha iyi daha kaliteli hizmet anlayışımızı duraksatmadı. Tüm hedeflerimizi,tüm isteklerimizi ve aldığımız tüm önerileri;

Her zaman Yoğun bir günün ardından gelen müşterilerimiz klasik masaj ile yorgunluğunu atar. Stres ve gerginliğini giderir. Sonrasında göbek taşına yatar, kese yapılarak köpük masajına başlanır.Son olarak duş ile müşterilerimiz tam dinlenmiş bir şekilde terapiden çıkar.

Eve Gelen Masöz İlanları

Eve gelen masöz bayanlar sizlere kaliteli masaj hizmeti vererek kendinizi en kaliteli spa merkezinde gibi hissetmenizi sağlayacak evden çıkmadan size profesyonel bir masaj terapisti gelerek tüm masaj ihtiyacınızı karşılacaktır.

Eve Masöz Bayan Ne Demek?

Eve masöz bayan nedir sorusuna kısaca, gerekli hijyen koşullarında masaj uygulaması yapan ve bu alanda uzmanlaşmış nitelikli çalışandır cevabı verilebilir. Bu kişiler birçok terapi yöntemini bilir ve müşterilere profesyonel masaj hizmetleri sunar. Sağlık ve hijyen standartlarına uygun olarak çalıştığı ortamı steril tutar. Kurum tarafından verilen prosedürler doğrultusunda çalışmalarını gerçekleştirir. Uzman masöz olarak görev alan nitelikli kişiler terapi sırasında kullandığı ürünleri sunar ve satışlarını yapar.

 

122 total views, 1 today

  

Listing ID: 80066318e3581306

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.