Welcome, visitor! [ Login

 

Beşiktaş Masöz

  • Listed: 18 Mart 2024 17:43
  • Expires: This ad has expired

Description

Atlantis Masöz profesyonel masaj denilince akla gelen beşiktaş masöz bayan yapılan masaj sıvazlama sistemi ile yapılan uygulama dır. Ancak bioenerji’ de temel bir amaç vardır o da insan vücudundaki fazla olan enerjinin dışarı atılması vücuttaki enerjinin bu sayede dengelenmesidir. Beşiktaş Masöz Bayan Olarak Bioenerji’yi kısaca kozmik enerji ya da hayat enerjisi hatta yaşam enerjisi olarak tanımlayabiliriz.

Uzman masaj sayesinde insan hayatını rahat bir şekilde sürdürebilmektedir insan vücuduna etkisi sanıldığından daha da fazladır örneğin bağışıklık sisteminin dahi güçlenmesinde oldukça etkilidir. İnsanlardaki yaşam enerjisi Allah’ ın insanlara bahşettiği bir lütuftur diyebiliriz.  Bioenerji  uzmanları uzaktan bireysel veya grup şeklinde kişilerin üzerilerinde etki sağlayabilmektedir ve bioenerji konusunda çalışmalar yapan kişilere bioenerji uzmanı denilmektedir.

Profesyonel Masajın ne demek olduğunu daha önceki yazılarımızda size anlatmaya çalışmıştır bir de masajın etkileri konusunda bir derleme yapalım istedik. İstanbul avrupa  yakası şişli bölgesinde ikamet ediyorsanız ve masaj ihtiyacı duyuyorsanız? beşiktaş masöz olara, Şunu net bir şekilde belirtmek gerekirse masajın insan hayatı üzerinde üç çeşit etkisi vardır bunlar ise mekanik etkiler,fizyolojik etkiler ve sinir sistemine etkisi şeklindedir. Bunların tam olarak anlaşılabilmesi için biraz daha detayına inelim.

Her zaman önemli nokta deridir yani derinin ter bezlerinin üretiminin artırılmasını ya da başka bir açıdan bakılında yabancı maddelerin vücudumuzdan atılımını gerçekleştirmesidir.  Mekanik etki ile masaj derimizin yumuşak kalmasını bununla birlikte aynı zamanda korunmasının sağlanmasını ve de herhangi bir enfeksiyon durumlarına karşı güçlenmesini sağlar.

Bir de masaj aynı zamanda derimizdeki elastikiyeti korur ve daha fazla artmasına yardımcı olur. Kan dolaşımını düzene koyar böylelikle hücrelerimizin de yenilenmesine be beslenmesini sağlar. Masaj vücudumuzun dışına olduğu kadar içine de fayda sağlar örneğin iç organlara büyük etkisi vardır.

No Tags

159 total views, 1 today

  

Listing ID: 47165f852054da75

Report problem

Processing your request, Please wait....