Welcome, visitor! [ Login

 

Ataşehir Masöz Bayan

  • Listed: 30 Ocak 2017 23:34
  • Expires: This ad has expired

Description

Anadolu yakasında bir çok rezidans bulunuyor ve buradaki eğitim seviyesi ve geçim şu anda sanırım elit insanlar yani halk tabirinde zengin kısım bulunuyor ve bu insanlar bebeklerine bile ataşehir masöz bayan lara masaj yatırabiliyorlar. Bebeklere masaj yapmak kesinlikle bir anne için ödül niteliğindedir ve dünyanın da hiçbir şeyine değişilmez. Bebeğinize masaj yapmak aynı zamanda anne ile bebek arasındaki kesintisiz odaklanmayı da beraberinde getireceğinden bulunmaz bir zamandır. Bebeğiniz kesinlikle sizin her dokunuşunuzu hissedecek ve bu onda ayrı bir rahatlamaya neden olacaktır. Siz de onun bu şekilde rahatladığını gördükçe zevki baştan yaşamaya başlayacaksınız.

Yeni Doğan Bebeklerde Masaj

  • Yeni doğan bebeklerde masaj bebek eğer ki sağlıklı ise o zaman sizin kendinizi iyi hissettiğiniz andan itibaren yapılabilir. Yeni doğmuş olan bebeğinize masaja başlarken ilk dikkat etmeniz gereken konu onun sıcak tutulmasıdır bu nedenle hangi bölgeyi masaj yapacaksanız orasının dışarıda kalmasını sağlayın geri kalan bölümlerin battaniye ya da havlu yardımı ile kapalı olmasına dikkat edin. Bebekler genellikle açıkta kalma hissi uyandığında huzursuz olurlar bunun için onu sarmanız en doğru yöntem olacaktır.
    Aslında bayağı bir uzun makale yanlız yorumlarınızı bekliyoruz ve sizde belki bizim bilmediklerimiz veya yanlış bildilerimiz olabilir bu yüzden yorumlarla bize fikir verebilirsiniz.
Listing ID: 349588fa16f10d5f

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.